Diagnostyka, naprawa (remont)

GK DIESEL SERVICE to firma która działa kompleksowo począwszy od doboru odpowiednich części, kończąc na naprawach głównych silników. Oprócz napraw stacjonarnych w warsztacie do państwa dyspozycji posiadamy wyposażony w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne samochód serwisowy, podczas wyjazdu do klienta posiadamy ze sobą odpowiednie części do danego silnika co znacznie przyśpiesza czas naprawy oraz obniża koszty, potwierdzeniem zdobytej wiedzy i  umiejętności  jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte miedzy innymi w Cummins Poland jak również szereg certyfikatów potwierdzających odpowiednie kwalifikacje do naprawy silników Cummins.

GK DIESEL SERVICE to firma, która działa kompleksowo począwszy od doboru odpowiednich części, kończąc na naprawach głównych silników. Oprócz napraw stacjonarnych w warsztacie do państwa dyspozycji posiadamy wyposażony w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne samochód serwisowy, podczas wyjazdu do klienta posiadamy ze sobą odpowiednie części do danego silnika co znacznie przyśpiesza czas naprawy oraz obniża koszty. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy i umiejętności jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte miedzy innymi w Cummins Poland, jak również szereg certyfikatów potwierdzających odpowiednie kwalifikacje do naprawy silników Cummins.

Nasi technicy mogą zdiagnozować i wykonać różne naprawy silnika w zakresie układów kontroli emisji, EGR i turbosprężarek, wymienić głowice cylindrów, paski rozrządu, uszczelki głowicy lub uszczelki kolektora i nie tylko.

Wiele problemów z silnikiem powoduje pojawienie się kodów usterek w komputerze pojazdu, więc diagnozowanie tych problemów często rozpoczyna się od diagnostyki komputerowej – podłączenia komputera do pojazdu w wykonanie skanowania silnika. Za każdym razem, gdy zapala się żółta lampka silnika na desce rozdzielczej, oznacza to, że komputer wykrył problem i prawdopodobnie zapisał kod usterki. Po uzyskaniu i zinterpretowaniu kodów powinny one pomóc wskazać, co należy naprawić lub wymienić.

Bywa i tak, że trzeba przeprowadzić całkowitą wymianę silnika. Dzięki odpowiedniej wiedzy i umiejętnościom zdobytym przez wieloletnie doświadczenie, mogą być Państwo pewni, że usługa, jaką jest remont silnika, zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Jak długo trwa diagnostyka silników? Zwykle test diagnostyczny pojazdu można wykonać w ciągu godziny. Niemniej jednak jeśli wymagana jest dalsza naprawa silnika, czas wizyty w warsztacie automatycznie wydłuża się.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego wycena usługi nie jest taka sama dla każdego pojazdu. Remont silników Cummins jest czynnością złożoną i wiele czynników ma wpływ na ostateczną diagnostykę. Jeśli więc masz pytania związane z naprawą silnika w Twoim samochodzie, zadzwoń lub napisz do nas. Możesz także odwiedzić nas w warsztacie, który mieści się w Kostrzynie. Po ustaleniu wszystkich niezbędnych informacji będziemy mogli przygotować wstępną wycenę usługi.

Zastanawiasz się, czy powinieneś skorzystać z usługi związanej z diagnostyką komputerową silnika? Z pewnością tak, jeżeli w Twoim samochodzie świeci się żółta kontrolka Check Engine. Nasi technicy do spraw remontu silnika szybko zdiagnozują problem i przedstawią opcje naprawy, tak by pojazd jak najszybciej i bezpiecznie mógł wrócić na drogę.

Przewiń do góry