Cummins – nasza oferta części używanych

Jeszcze kilka lat temu awaria silnika oznaczała konieczność zakupu nowego. Jednak nasza firma postanowiła wyjść naprzeciw tym, którzy poszukują lepszego pod względem ekonomicznym rozwiązania i oferujemy możliwość nabycia części zamiennych. Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Sprzedaż części Cummins

Zgodzisz się pewnie, że zakup całego silnika nie brzmi zachęcająco i nic dziwnego, bo czasami wystarczy wymienić jedną część, alby silnik znów mógł pracować bez zarzutu. My to doskonale rozumiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i prowadzimy kompleksową sprzedaż części cummins –renomowanego producenta wysokoprężnych silników oraz układów napędowych.

Posiadamy bardzo szeroki asortyment część do silników Cummins, dzięki czemu u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego modelu samochodu. To jednak nie wszystko, ponieważ nasza oferta jest o wiele szersza, niż Ci się może wydawać, więc przy jednym zakupie, możesz nabyć o wiele więcej potrzebnych części zamiennych.

Co ważne, oferowany przez nas asortyment jest oryginalny, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo, czy ich żywotność. Jakby tego było mało, to możesz liczyć na bardzo przystępne ceny, szybką dostawę oraz w razie potrzeb na indywidualną ofertę.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Na pewno w naszej ofercie nie zabraknie części do silników Cummins, ale to nie wszystko. Oprócz sprzedaży poszczególnych elementów jesteśmy w stanie zapewnić Ci zupełnie nowy kompletny silnik pod typową specyfikację zabudowy oraz po dobudowie fabrycznej w wersjach Long block oraz short block.

Co jeszcze jesteśmy w stanie Ci zaoferować? W naszym bogatym asortymencie znajdziesz pompy paliwowe Cummins Caps oraz części zamienne. Pompy z układem paliwowym CAPS znajdują się między innymi w ciągnikach rolniczych, kombajnach, czy maszynach budowlanych. Jeśli jesteś właściciele jednego z nich i potrzebujesz pompy paliwowej Cummins Caps lub części zamiennych, to koniecznie zgłoś się do nas. Podając nam odpowiednie parametry, będziemy w stanie dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Wtryskiwacz to jeden z ważniejszych elementów silnika, który odpowiada za jego wydajność. Z biegiem czasu może się zużywać, a to wpływa na jego działanie. Jeśli dojdzie do zatkania wtryskiwacza, to konieczna będzie jego wymiana. Skąd wziąć potrzebne części do wymiany? Nasza firma może dostarczyć Ci wszystko, czego potrzebujesz! W naszej ofercie znajdziesz nowe oraz po naprawie fabrycznej wtryskiwacze i pompowtryskiwacze pracujące w silnikach Cummins zarówno mechaniczne, jak i sterowane elektronicznie. Dzięki temu będziesz mógł szybko rozwiązać swój problem i przywrócić silnik do dobrej pracy.

Na tym jednak nasza oferta się nie kończy, ponieważ jesteśmy w stanie dostarczyć również turbosprężarki Cummins. Są znane ze swojej dobrej wydajności oraz niezawodności, lecz również te urządzenia z czasem mogą się zużyć i wymagać naprawy. Jeśli będziesz musiał zmierzyć się z tym problemem, to powinieneś wiedzieć, że możemy Ci dostarczyć zupełnie nowe turbosprężarki mechaniczne oraz ze zmienną geometrią VGT firmy Holset, które pracują w silnikach Cummins.

W naszej bogatej ofercie czekają na Ciebie również sterowniki silnika ECM, czyli części, które

odpowiadają między innym za odpowiednią pracę jednostki napędowej. Praca w trudnych warunkach wpływa niekorzystnie na elektronikę umieszczoną wewnątrz sterownika i może doprowadzić do jego uszkodzenia. Gdy tak się stanie, powinieneś wiedzieć, że możesz liczyć na nasze wsparcie i możliwość skorzystania z oferty. W naszym asortymencie znajdziesz oryginalne sterowniki ECM Cummins, ale nie tylko. Jeśli wyrazisz taką wolę, to jesteśmy w stanie zaoferować Ci wgranie odpowiedniej kalibracji.

Przewiń do góry